Anna
Přibová

Realitní makléřka.

Úspěchy

  • FRANŠÍZOVÝ PARTNER GEPARD Z 1. 10. 2015

O mně

Dovolte, abych se Vám představila, jmenuji se Anna Přibová a jsem realitní makléřkou ve společnosti FOTOTRADE s.r.o., která pod obchodní značkou REALITYTRADE od září 2015 provozuje realitní kancelář a současně franšízu specializované brokerské společnosti GEPARD FINANCE a.s. – lídra na trhu s hypotékami.

Narodila jsem se v roce 1979 ve Strakonicích, kde i žiji se svými syny. Vystudovala jsem střední ekonomickou školu v Blatné. Po maturitě jsem pracovala v nejrůznějších profesích. Například jako dělnice jemné mechaniky, fakturantka, realitní makléřka nebo hypotéční makléřka v Komerční bance.

Ráda se dále vzdělávám a absolvuji školení. Toto mi napomáhá k tomu, abych svou práci vykonávala profesionálně a ke spokojenosti klientů.

Jsem velice ráda, když mohu pomoci lidem, kteří hledají nové bydlení nebo hledají nemovitost, kde by s rodinou mohli nerušeně relaxovat a trávit svůj volný čas. Těší mne, když mohu pomoci, jak po stránce profesionální, tak po stránce lidské. Absolutní spokojenost klientů a vzájemná důvěra je pro mne to největší ocenění za mnou odvedenou práci.

Volný čas trávím nejraději se svými syny a s přáteli na zahradě. Protože máme rádi zvířata, podnikáme i výlety do zoologických zahrad téměř po celé republice. Toto si vždy maximálně užijeme.

Video medailonek

Absolvovaná školení

  • HYPOTÉČNÍ PRODUKTY GEPARD FINANCE Z 20. 4. 2016
  • STAVEBNÍ SPOŘITELNY GEPARD FINANCE Z 22. 3. 2016

© 2020, FOTOTRADE s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Realitní software dodává eBRÁNA | Software a informační systém pro realitní kanceláře REALBrána | Nabídka nemovitostí RB Reality

Nahoru ↑